«Право осіб з інтелектуальною недостатністю на любов» - виконується в рамках програми малих грантів проекту «Репродуктивне здоров’я в Україні», що реалізується Благодійним Фондом «Здоров'я жінки і планування сім’ї» за фінансової підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID)

Термін реалізації проекту: 15 січня - 15 липня 2015 року

Мета – розробка та проведення адвокаційної кампанії з метою забезпечення доступу до інформації про право на шлюб та сім’ю осіб з інвалідністю внаслідок ІН в рамках реабілітаційної послуги навчання основним соціальним навичкам.

Цілі: 

1.Отримання науково підтверджених доказів про брак доступу до інформації про право на шлюб та сім’ю осіб з ІН, їх законних представників та фахівців шляхом проведення відповідного дослідження.

2.Виявлення НДО, готових до проведення довготривалої адвокаційної кампанії забезпечення права осіб з ІН, гарантованих статтею 23 Конвенції ООН про права інвалідів.

3.Узгодження та проведення з НДО-учасниками адвокаційної кампанії.

4.Розробка та впровадження методики забезпечення інформації про право на сім’ю особам з ІН в рамках реабілітаційної послуги навчання основним соціальним навичкам.

Заходи:

1.Проведення дослідження в чотирьох регіонах України(північ – південь – захід – схід) на базі чотирьох організацій-членів ВГО «Коаліція» з метою вивчення бачення осіб з ІН, їхніх законних представників та фахівців-надавачів послуг права на сім’ю осіб з ІН та дотримання цього права. 

2.Проведення адвокаційної кампанії забезпечення права на фертильність та створення сім’ї осіб з ІН за участі організацій-членів ВГО «Коаліція», засобів масової інформації, волонтерів. 

3.Розробка та впровадження методики забезпечення інформацією про право на сім’ю осіб з ІН в рамках реабілітаційної послуги навчання основним соціальним навичкам. 

4.Розробка та поширення електронного посібника про право на сім’ю осіб з ІН.

Гаряче повідомлення: Знайомтесь з міжнародним сайтом інфоресурсів www.infodisability.org