Оголошення про тендер

 

Очікується залучення не менш як двох експертів, які виконають такі завдання:

1.    Експертну оцінку потенціалу установ системи соціального захисту та діючих у 18 областях України НДО (як членів ВГО «Коаліція», так і тих, що не входять до мережі ВГО «Коаліція») щодо надання соціальних послуг людям з ІП). Результати оцінки будуть використані для розробки тренінгу, інформаційних повідомлень та подальших запитів в адвокаційній кампанії.

2.    3-денний тренінг для місцевих НДО з 18 регіонів України - партнерів акції – щодо загальних правил ефективної адвокації, особливостей розробки і проведення адвокаційної кампанії у царині правозахисту осіб з інтелектуальними порушеннями (з урахуванням обмежень прав недієздатних осіб, потреб упроваджувати альтернативні опіці механізми правозахисту для цільової групи, відповідного міжнародного досвіду і рекомендацій ООН Україні від серпня 2015 року). Фокусом буде Адвокаційна кампанія із включенням громадської експертизи діяльності органів соціального захисту із забезпечення доступу до соціальних послуг для цільової групи; фейсбук-шторми.

3.    Навчальний семінар для 60 представників НДО – членів ВГО «Коаліція» на тему «Адвокатування доступу до соціальних послуг». Мета: детальне ознайомлення учасників з принципами забезпечення доступу осіб з інтелектуальними порушеннями до соціальних послуг і мотивування їх до участі в адвокаційній кампанії.

4.    Коучінг організацій-партнерів у ході розбудови спроможності 18 НДО на прикладі проведення адвокаційної кампанії

  Послуги повинні бути надані у період 1серпня по 30 жовтня 2016 року у Києві.

 Для участі у тендері необхідно подати:

-                     резюме, у якому зазначити досвід роботи в сфері адвокації,

-                     орієнтовний план тренінгу,

-                     орієнтовна програма навчального семінару,

-                     лист зацікавленості, в якому зазначити суму гонорару.

-                     Посилання на профайл надавача послуг на порталі www.cd-platform.org.

 

Наша цінова пропозиція: 24 375 грн., включаючи обов’язкові податки і платежі (для експерта  - фізичної особи:  ЄСВ, ВЗ та ПДФО)  на одного експерта за 35 робочих днів. Витрати на проїзд та проживання експертів не відшкодовується.

 Надавачі послуг, які подають документи на тендер, мають бути зареєстровані на порталі www.cd-platform.org!

 

Кінцевий термін подачі документів: 15 липня 2016 року.

Документи для участі у тендері необхідно надсилати за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контактна інформація особи в організації, до якої можна звертатися у разі виникнення запитань: Майорова Надія Володимирівна

(044) 501-52-92

 

067-659-29-36

Гаряче повідомлення: Знайомтесь з міжнародним сайтом інфоресурсів www.infodisability.org