Заходи напередодні Всесвітнього дня психічного здоровя

Напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я 10 жовтня, цього року присвяченого темі «Гідність у психічному здоров’ї» (ВООЗ),  ВГО "Коаліція" проводить Всеукраїнську нараду "Стан та перспективи виконання Концепції соціальної адаптації осіб з РВ" (8-9 жовтня, місто Київ).  Під час Наради буде підготовлено Звернення до Парламенту, Президента та Уряду щодо виконання рекомендацій Україні від Комітету ООН з прав осіб з інвалідністю (2015) за результатами звіту про виконання Конвенції про права осіб з інвалідністю ООН. Далі – запрошення до участі в Нараді.

У нас є можливість запросити від регіонів представників органів опіки над дорослими недієздатними та ЗМІ, яким ми також відшкодуємо проїзд, харчування та проживання. Для людей, які не є представниками організацій Коаліції, участь у цих заходах - за добровільні внески - 200 грн., харчування, проїзд та проживання в такому випадку не відшкодовуються. 

Програма заходу буде оприлюднена після 20 вересня. Тематика засідань така:

-Виконання у 2014 році Концепції соціальної адаптації людей з розумовою відсталістю.

-Розробка п’ятирічного плану життєдіяльності організацій, які входять до складу ВГО «Коаліція».

-Попередні результати проекту «Просування політичного діалогу між українськими НДО та виконавчою владою з питань адміністративних послуг для осіб з інтелектуальною недостатністю» за фінансової підтримки Європейського Союзу: результати громадської експертизи діяльності органів влади з надання адміністративних і соціальних послуг, відзначення переможців конкурсу кращих практик надання адміністративних послуг, оголошення про моніторинг якості адміністративних послуг для осіб з ІН та ін. 

-Рекомендації Україні від Комітету ООН з прав осіб з інвалідністю (2015).  

-Виконання статті 33 Конвенції ООН про права інвалідів – за участі Уповноважено Президента з прав людей з інвалідністю.

-Презентація навчального курсу з питань репродуктивних прав для людей з інтелектуальними порушеннями «Право на любов».

-Презентація книги, виданої ГО «Лярш «Ковчег». 

-Звітна Конференція ВГО «Коаліція»: звіт за 2014-2015 рр.., обговорення змін в Статуті ВГО «Коаліція».

Чекаємо від вас попередньої реєстрації.

 

Гаряче повідомлення: Знайомтесь з міжнародним сайтом інфоресурсів www.infodisability.org