Новини

З повним переліком дитячих місць несвободи можна ознайомитись тут - http://khisr.kharkov.ua/index.php?id=1328875520. Особлива умова участі у тренінгу – вік від 18 до 35 років.

Програма навчального тренінгу охоплює наступні блоки:

• Історія, місія й завдання національного превентивного механізму.

• Визначення, особливості й класифікація дитячих місць несвободи.

• Мінімальний стандарт належного поводження з дітьми в місцях несвободи.

• Принципи та методи моніторингу дитячих місць несвободи.

• Особливості здійснення моніторингу в різних дитячих місцях несвободи. Найбільш поширені порушення.

• Вивчення досвіду роботи НПМ зарубіжних країн та України.

• Організація взаємодії з державними органами.

Усі тренінги буде проведено експертами ХІСД та ЮНІСЕФ за участі представників Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Орієнтовні дати проведення тренінгів:

1 тренінг – АР Крим – 4 дні з 07.10 по 10.10.2013

2 тренінг – АР Крим – 4 дні у межах з 11.10 по 14.10.2013

 

Точне місце проведення буде відоме після завершення набору.Організатори повністю покривають витрати на проживання, харчування, проїзд в обидва кінці (у межах вартості квитків автобусу або плацкартного / купейного поїзду) та участь у тренінгу.Після завершення тренінгу учасники отримають сертифікати та будуть рекомендовані до приєднання до національної команди з моніторингу місць несвободи в рамках НПМ.Для участі у конкурсі необхідно:

Заповнити та надіслати анкету учасника (додається) із фото на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. не пізніше 23 години 25 вересня 2013 року. Анкету треба підписати наступним чином: Ivanov_Merefa_Kharkivska, обов’язково вказавши латинськими літерами своє прізвище, потім місто і область. Не використовуйте пробіли, відокремлюйте слова підкресленням.

Відібрані учасники будуть повідомлені електронною поштою 28 вересня. Контакти:Світлана Щербань  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  +38 (097) 854-25-88

Гаряче повідомлення: Знайомтесь з міжнародним сайтом інфоресурсів www.infodisability.org