Завершився конкурс по відбору виконавців дослідження в дії

Відібрано чотири виконавці:

1. Громадську організацію міський клуб «Повір у себе». Послуга - Призначення державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам (після досягнення 18 років, із визначенням групи інвалідності при зміні статусу «дитина-інвалід» на «інвалід з дитинства»). 

2. Ужгородське міське товариство захисту дітей з особливими потребами «Надія». Послуга - Призначення допомоги малозабезпеченій особі, що проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним. Центр надання амін послуг - Управління праці та соцзахисту населення м.Ужгорода.

3. Вінницька міська ГО допомоги дітям-інвалідам з ІН «Надія». Послуга - Надання малозабезпеченим громадянам, інвалідам, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, безоплатної практичної допомоги у складанні та оформленні документів, необхідних для звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судових та правоохоронних органів, підприємств, організацій та установ щодо реалізації та захисту своїх прав і законних інтересів (встановлення опіки над особою з ІН). 

4. Мукачівське міське товариство «Інваліди дитинства». Послуга - Встановлення опіки чи піклування над особою з інтелектуальною недостатністю (Підготовка подання до суду про призначення опікунів і піклувальників над недієздатними та обмежено дієздатними громадянами). 

 

Оголошено додатковий конкурс на проведення дослідження в дії таких послуг:

1. Оформлення до психоневрологічного інтернату осіб з психічними розладами, які досягли пенсійного віку та інвалідів І-ІІ груп. 

2. Надання дозволу опікуну від імені недієздатного укладати договори, видавати письмові зобов’язання, відмовитися від майнових прав.

Гаряче повідомлення: Знайомтесь з міжнародним сайтом інфоресурсів www.infodisability.org